Jesteś tutaj: grzeskibudownictwo.pl > Sypialnia > Zieleń w sypialni
Post_icon

Zieleń w sypialni

Kolor zielony zawsze jest podawany za kolor relaksu, uspokojenia, odpoczynku. Zieleń w sypialni Nic więc dziwnego, że poleca się go do urządzania sypialni. Można tę modę na zieleń wziąć do siebie na dwa sposoby. Pierwszy to rośliny. Posiadanie w sypialni kilku doniczek z zielonymi roślinami nie zaszkodzi. Można ustawić je na parapecie albo na komodzie i spoglądać na nie po przebudzeniu oraz przed zaśnięciem. Trzeba jednak pamiętać w tym przypadku, żeby nie przesadzić i nie ozdobić sypialni zbyt dużą ilością roślin, wtedy będzie to bardziej szkodliwe, a często nawet denerwujące. Zieleń w sypialni Dwie lub trzy doniczki w zupełności wystarczą.
Drugi sposób, z pewnością mniej czasochłonny to zielone ozdoby. Najlepiej byłoby mieć jedną ścianę zieloną, jednak nie zawsze ma się możliwość wykonania takiego remontu. W takiej sytuacji wystarczą zielone dodatki – pościel w takim kolorze, drobiazgi, koc, obrazek przedstawiający coś zielonego lub widok na łono natury.
Wydaje się, że to drobiazgi, jednak prawda jest taka, że pomagają w osiągnięciu równowagi i zrelaksowaniu się. Zieleń w sypialni Warto o tym pamiętać, zanim zaleje się sypialnię wieloma kolorami.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.