Jesteś tutaj: grzeskibudownictwo.pl > AGD > Zapach kawy – młynek do mielenia
Post_icon

Zapach kawy – młynek do mielenia

Poranna kawa to coś więcej, niż napój, to rytuał, przeprowadzany przez miliony osób. Zapach kawy – młynek do mielenia Zapach świeżo zmielonych ziaren o poranku jest niezwykle pobudzający. Warto zapewnić go sobie samemu i zakupić młynek do kawy.
Na szczęście obecnie młynki, w których niezbędne było mielenie poprzez kręcenie korbką to już przeszłość i służą one przede wszystkim do ozdoby, jako miła ciekawostka. Do mielenia ziaren najlepiej kupić elektryczny młynek do kawy. Szybki, wygodny w przechowywaniu i nie wymagający długotrwałej pielęgnacji. Zapach kawy – młynek do mielenia Młynki do kawy mają proste kształty, najczęściej wydłużonej tuby zakończonej wieczkiem. Pod nim znajdują się ostrza, które mielą ziarna kawy po nasypaniu jej tam. Użytkując młynek trzeba pamiętać, żeby nie wsypywać za wiele. Wystarczy jedna łyżka, aby uzyskać odpowiednią ilość naparu.
Czyszczenie młynka do kawy nie jest trudne, wystarczy wysypać resztki i przetrzeć wnętrze wilgotną ścierką. Koniecznie trzeba pamiętać, że w czasie czyszczenia młynek nie może być podłączony do prądu. Zapach kawy – młynek do mielenia W sklepach można znaleźć także młynki, które poza kawą mielą również przyprawy.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.