Jesteś tutaj: grzeskibudownictwo.pl > Oświetlenie > W sypialni
Post_icon

W sypialni

Nie każdy ma możliwość posiadania oddzielnego pokoju gościnnego i sypialni. W sypialni Jednak jeżeli ma się taką szansę trzeba zadbać nie tylko o pościel, lecz również o lampy. Najlepiej nie przesadzać z ilością lampek – dwie na nocnym stoliku oraz jedna przy suficie w zupełności wystarczą. Żarówki, które są w nie wkręcone nie powinny być zbyt mocne, ale dawać żółte światło. Jest ono najlepsze dla ludzkiego mózgu, przynajmniej tuż przed zasypianiem. W sypialni Uspokaja, zapewnia bezpieczeństwo, relaksuje pozwalając szybciej zasnąć. Zdecydowanie trudniejsze jest to przy niebieskim świetle, w tym z ledowych lamp, komputerów oraz telewizorów.
Oświetlenie sypialni powinno być łagodne i nie narzucające się. Kształty lamp nie powinny być zbyt wymyślne ani przytłaczające pokoju, chyba że jest on bardzo duży i można pozwolić obie na większe szaleństwo w wystroju wnętrz.
Dla bardziej pomysłowych osób dobrym rozwiązaniem będą podwieszane sufity, pod którymi znajdują się lampki. W sypialni Będą one rzucać jasne błyski na wszystkie ściany.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.