Jesteś tutaj: grzeskibudownictwo.pl > Oświetlenie > W pokoju dziennym
Post_icon

W pokoju dziennym

Dostosowanie światła do przeznaczenia pokoju jest bardzo istotne. W pokoju dziennym Dotyczy to każdego pomieszczenia. Z względu na to, że pokój dzienny, salon jest najbardziej uczęszczanym miejscem w domu trzeba zadbać o jego dobre oświetlenie – pasujące do odpoczynku, pracy i zabawy. W związku z tym dobrze jest zapatrzyć się w lampę, która ma możliwość zmiany natężenia światła, w zależności od potrzeb. Bardzo jasne do pracy oraz w czasie przyjmowania gości. W pokoju dziennym Nieco ciemniejsze, chociaż nadal jasne, do zabawy – co jest szczególnie istotne przy posiadaniu dzieci, które bawią się na podłodze, rozkładają zabawki i gry.
Gdy chce się odpocząć, wówczas można zmniejszyć moc światła i sprawić, że pokój spowije się ciepłym, relaksacyjnym blaskiem, który sprzyja wylegiwaniu się na kanapie.
Dodatkowo warto posiadać w pokoju mniejsze lampki. Przyczepione do półek albo jedną, stojącą tuż przy fotelu, przy którym często się przesiaduje. W pokoju dziennym Posłuży on za pomoc w czasie czytania albo jako alternatywne źródło światła.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.