Jesteś tutaj: grzeskibudownictwo.pl > Wnętrze > Ukrywanie rur
Post_icon

Ukrywanie rur

Szpecące wnętrze rury to częsty problem. Ukrywanie rur Głównie w kuchni i w łazience, lecz nie tylko. Instalacja cieplna potrafi być zakładana w fantazyjny sposób, zwłaszcza w starym budownictwie, jednak nawet w nowym nie da się uniknąć wystających ze ścian rur. Niekoniecznie są one elementem pasującym do wystroju, ale i z tym można sobie poradzić wystarczy odrobina pomysłowości.
Można zabudować wystającą rurę drewnianą obudową. Ukrywanie rur Spotyka się to dość często, zwłaszcza przy pionowych rurach. Poziome można potraktować podobnie decydując się na poprowadzenie półki przez całą długość pokoju. Jej górna część może skrywać rurę, a dolna być wykorzystana na drobiazgi – płyty CD, ozdoby, figurki – trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że odseparowanie rury całkowicie od pokoju, może oznaczać ograniczenie ciepła w trakcie okresu grzewczego.
Inny sposób na zmianę rur z elementów szpecących na ozdobne to ozdobienie ich czymś. Ukrywanie rur Mogą być to zdjęcia zawieszone na sznurku, pocztówki, własnoręcznie wykonane drobiazgi, stylem dopasowane do pokoju.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.