Jesteś tutaj: grzeskibudownictwo.pl > Pokój dziecięcy > Ściana z komiksów
Post_icon

Ściana z komiksów

Pokój można urozmaicić na bardzo wiele sposobów. Ściana z komiksów Jednym z nich jest zaklejenie jednej ze ścian stronami z komiksów. Taka ozdoba przeznaczona jest przede wszystkim dla wszystkich tych, którzy są zafascynowani komiksami.
Do wykonania podobnej ozdoby niezbędne będą liczne komiksowe strony – z dowolnych, lubianych lub mniej lubianych egzemplarzy. Wykonanie fototapety przypominającej komiks nie da takiego efektu jak pojedyncze strony przylepione do ściany. Będzie bardziej płaskie, podczas gdy pojedynce kartki dadzą efekt pracowni artysty wykonującego komiksy. Ściana z komiksów Żeby nie targać swoich egzemplarzy, nie raz kolekcjonerskich, można zakupić komiksy w większej ilości w antykwariacie albo nawet w skupie makulatury. Nie są one drogie. Następnie wystarczy wybrać odpowiednie strony i przyklejać kartki do ściany klejem do tapet. Będzie on lepszy niż inne kleje, ponieważ nie odpadnie. Jednocześnie nie pozostawia żadnych śladów połączeń.
Ściana z komiksów Jest to czasochłonna dekoracja, jednak z pewnością daje zadziwiający efekt, który można cały czas rozbudowywać.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.