Jesteś tutaj: grzeskibudownictwo.pl > Pokój dziecięcy > Pomaluj pokój
Post_icon

Pomaluj pokój

Każdy rodzic ma wizję pokoju swojego dziecka, zwłaszcza gdy jest to pierwszy maluch w rodzinie. Pomaluj pokój Jednak wybór farb oraz pomysłów sprawia, że często, gdy nadchodzi czas realizacji projektu nie wiadomo jakie kolory wybrać i co zrobić.
Pierwszą zasadą wystroju wnętrza dla malucha są spokojne kolory. Lepiej nie oferować dziecku mocnych barw na ścianach, lepsze będą wyciszające błękity, beże, jasne żółcie, bardzo jasna, wręcz seledynowa zieleń. To uspokoi malucha i nie będzie często płakał. Nie trzeba decydować się przy tym na jeden kolor. Pomaluj pokój Można połączyć ze sobą dwa, a nawet trzy. Wtedy wybiera się jedną ścianę w mocniejszym kolorze, a pozostałe maluje się jaśniejszym.
Popularne w katalogach o wnętrzach są również propozycje malowania pasów na ścianach. Powinny być o ton lub dwa ciemniejsze od głównego koloru i rozprowadzone po całej powierzchni ściany. Pomaluj pokój Tej samej grubości, różnej, cienkie pasy, cienkie i grube, wymagają sporo pracy, jednak efekt dają bardzo ciekawy.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.