Jesteś tutaj: grzeskibudownictwo.pl > Sypialnia > Miejsce relaksu
Post_icon

Miejsce relaksu

Urządzając sypialnię trzeba zadbać o to, żeby stała się miejscem, w którym naprawdę można wypocząć. Miejsce relaksu  Dzięki temu nawet najtrudniejszy dzień w pracy, nie będzie koszmarny. W związku z tym warto pamiętać o kilku zasadach urządzania pomieszczenia.
Przede wszystkim powinno być jasne, bez agresywnych kolorów. Czerwone, fioletowe, granatowe ściany nie nadają się do miejsca, które ma stać się miejscem odpoczynku, ponieważ kolory takie są zbyt pobudzające. Miejsce relaksu Najlepiej wybrać coś stonowanego, co pozwala na wyciszenie. Mocniejsze mogą być dodatki, choć też nie powinno ich być przesadnie dużo, żeby sypialnia nie była zagracona.
Drugą zasadą jest zadbanie o oświetlenie pokoju. Dotyczy to zarówno światła wpadającego przez okno, jak również wybieranych lamp. Najlepiej sprawdzą się lampy i żarówki dające żółte, ciepłe światło. Wpływa ono bardzo kojąco na organizm. Oświetlenie niebieskie przesadnie pobudzi. Miejsce relaksu Dodatkowo dobrze jest zadbać o ciemne rolety, które ułatwią zaśnięcie.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.