Jesteś tutaj: grzeskibudownictwo.pl > Łazienka > Małe jest piękne
Post_icon

Małe jest piękne

Niewielka łazienka może być zmorą dla domowników. Małe jest piękne Nie można się swobodnie obrócić, niewiele się mieści, nie wiadomo jak wstawić najważniejsze sprzęty, jednak warto zmienić podejście. Poprawne urządzenie łazienki sprawi, że nawet mała będzie zachwycała każdego, kto do niej wejdzie.
Pierwszą zasadą jest pozbycie się wanny. Niestety, każda niewielka łazienka będzie przez wannę nadmiernie zagracona. Zabiera ona za wiele miejsca i nie pozwala na wstawienie większej ilości sprzętów. Zdecydowanie lepiej sprawdzają się kabiny prysznicowe. Małe jest piękne Co prawda zmusza to do rezygnacji z ciepłych kąpieli, jednak końcowy efekt urządzania sprawi, że nie będzie się już żałować wymienionego sprzętu. Dodatkowo wiele pryszniców ma obecnie głębokie brodziki, do których można nalać więcej wody.
Dzięki usunięciu wanny ma się zazwyczaj miejsce na pralkę. Małe jest piękne W małych łazienkach najlepsza będzie pralka otwierana od góry. Takie modele są zazwyczaj węższe i również nie zabierają wiele miejsca. Do tego wąskie szafki na ścianę i gotowe.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.