Jesteś tutaj: grzeskibudownictwo.pl > Oświetlenie > Lampki zwierzątka
Post_icon

Lampki zwierzątka

Odwiedzając sklepy z oświetleniem można natknąć się na wiele, bardzo różnorodnych kształtów lamp. Lampki zwierzątka Do salonu, do pokoju gościnnego, do łazienki, kuchni, jak również do pokoju dziecięcego. Lampy do tego ostatniego pomieszczenia nie wyróżniają się szaloną formą i nie przypominają zazwyczaj projektów znanych projektantów, jednak są bardzo interesujące. Kolorowe, wesołe i do tego przypominają kształtem zwierzęta. Jak łatwo się domyślić wzbudzają one zainteresowanie każdego dziecka, które momentalnie chce mieć je w swoim pokoju.
Lampki zwierzęta można zakupić w wersji mniejszej, jak i większej. Lampki zwierzątka Mniejsze to główki zwierzaków, zakończone wtyczką. Wkłada się je bezpośrednio do kontaktu, a one od razu zaczynają świecić, podświetlając głowę świnki, misia, żabki, w zależności od wybranego zwierzaka.
Większe lampki można przywiesić na ścianie i połączyć z kontaktem przy pomocy kabla. Zazwyczaj większe lampki są już nie tylko głowami, ale całymi zwierzakami, które podświetlaną się w całości. Lampki zwierzątka Na ścianie dziecięcego pokoju prezentują się bardzo efektownie.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.