Jesteś tutaj: grzeskibudownictwo.pl > Architektura > Ładny ganek
Post_icon

Ładny ganek

Są domy pozbawione ganków, których drzwi otwierają się bezpośrednio na zewnątrz. Ładny ganek Jednak taki dom wygląda nieco „łyso”. O wiele korzystniej prezentują się budynki wolnostojące, które posiadają zachęcający ganek, nawet niewielki. Dzięki niemu łatwiej poczuć domową swojskość.
W zależność od rodzaju domu ganek może być bardzo różny, jednak przyglądając się obecnym projektom domów, łatwo zauważyć, że nie odchodzi się od tradycji. Ładny ganek Ganek ma zadaszenie, najczęściej w formie trójkąta wyłożonego dachówkami lub ich imitacją. Często podpiera się na drewnianych belkach, choć nie jest to konieczne. Równie dobrze może być sam dach.
W willach albo w odrestaurowanych domach sprzed stu lat ganek nie tylko jest bardziej rozbudowany, lecz również komponuje się z wielkimi drzwiami. Bardzo często zadaszenie podpiera się wówczas na kolumnach różnej wielkości. Ładny ganek Czasami są one stylizowane na greckie kolumny i posiadają bogate zwieńczenia, lecz łatwo w tym o nieestetyczną przesadę.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.