Jesteś tutaj: grzeskibudownictwo.pl > Oświetlenie > Kolorowe lampy
Post_icon

Kolorowe lampy

Chociaż najlepiej, aby światło w domu było żółte, czasami można odejść od tej reguły. Kolorowe lampy Dla ozdoby pokoju lub pewnych jego zakątków warto wykorzystać kolorowe oświetlenie. Może być to osiągnięte na kilka sposobów.
Pierwszy z nich to kolorowe lampki ledowe. Mają one różne kolory do wyboru, jednak często są niewielkie i stanowią jedynie podświetlenie, np. półki albo światełko do komputera, jeżeli siedzi się przy nim do późnej nocy. Zamiast nich, jeśli cały pokój ma się pogrążyć w kolorowym świetle lepiej zakupić kolorowe żarówki. Kolorowe lampy Jest ich bardzo duży wybór, więc można z powodzeniem wybierać i przebierać, dopasowując kolor do własnych upodobań.
Szczególnie ciekawy efekt daje oglądanie takiego światła z zewnątrz, dlatego okna podświetlone kolorami zawsze przyciągają uwagę. Dodatkowo, inne barwy niż żółta lub niebieska, potrafią zadziałać kojąco na oczy. Stanowi to dobry sposób dla tych wszystkich, którzy mają wrażliwy wzrok, ale nie chcą siedzieć po ciemku.
Kolorowe lampy Przy świetle zielonym, czerwonym, różowym nie można czytać książek ani gazet, jednak można dobrze wypocząć.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.