Jesteś tutaj: grzeskibudownictwo.pl > Pokój dziecięcy > Kolorowe kropki
Post_icon

Kolorowe kropki

Pokój dla dziecka nie powinien być nudny. Kolorowe kropki Powinien być wyjątkowy tak, żeby maluch czuł się w nim dobrze i przyjemnie. Oznacza to, że najlepiej zainwestować w kolorystyczne dodatki. Różne, w zależności od wieku dziecka, jego upodobań, bądź upodobań rodziców, gdy malec jest za mały żeby o tym decydować.
Obecnie katalogi zawierające przykładowe wystroje wnętrz polecają do pokoju dziecięcego geometryczne wzory – kwadraty i przede wszystkim koła różnego rodzaju. Można nimi ozdobić meble albo ściany, jednak nie przesadzając i nie ozdabiając jednego i drugiego takimi elementami. Na meble proponowane są okleiny samoprzylepne. Kolorowe kropki Wystarczy nanieść je na szafkę, komodę albo półkę i gotowe. Jeżeli nie chce się okleić całych mebli, można z okleiny wyciąć kółka i przyklejać pojedyncze w dowolne miejsca.
W przypadku ozdabiania ściany pomocna jest tapeta. Kolorowe kropki Oczywiście można koła również na malować, jednak nawet z dobrym wzorem, nie zawsze wychodzą one odpowiednio prosto.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.