Jesteś tutaj: grzeskibudownictwo.pl > Wnętrze > Kaloryfery
Post_icon

Kaloryfery

Bez kaloryferów zima w mieszkaniu byłaby nie do zniesienia. Kaloryfery Jednak mało który kaloryfer to dzieło sztuki, które chce się mieć cały czas odsłonięte. Duże kaloryfery z żeberkami już nie są tak popularne jak kiedyś i zostały wyparte przez swoje zgrabniejsze wersje, jednak nie każdemu odpowiadają jako dodatek do pokoju. Z tego powodu powstają różne pomysły zakrycia niechcianego elementu. Do najbardziej popularnych pomysłów należy zabudowanie kaloryfera w taki sposób, żeby stworzyć półkę. Jest to przydatne, jeżeli ma się wąski parapet, na którym nie można nic postawić. Kaloryfery Wtedy posiada się dwa w jednym – zasłonę dla kaloryfera i półkę na kwiaty, drobiazgi, książki.
Innym sposobem ukrycia są nakładki na kaloryfer z kratką z przodu. Dzięki temu ciepło emanuje na pokój i nie jest on wyziębiony.
Jeżeli żaden z tych sposobów nie budzi zainteresowania można wymienić kaloryfer na wiszący. Jest to popularne w łazienkach, jednak czasami da się wykorzystać także w innych pokojach. Kaloryfery Wiszące kaloryfery są cienkie i mają bardziej ozdobną formę.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.