Jesteś tutaj: grzeskibudownictwo.pl > Oświetlenie > Jasny ganek
Post_icon

Jasny ganek

Oświetlenie domu to coś więcej niż tylko rozmieszczenie świateł w dowolnym miejscu, zwłaszcza jeżeli myśli się o ogrodzie i ganku. Jasny ganek Ciemny ganek może budzić dyskomfort mieszańców, dlatego warto dobrze go podświetlić, żeby widać było kto na nim stoi. Poza tym, dzięki światłu łatwiej dostać się do domu ciemną nocą.
Sposobów na oświetlenie ganku jest sporo. Przede wszystkim zwisające, ażurowe lampki albo lampki przyczepione do ściany. Stanowią nie tylko element oświetlenia, ale także ozdobę. Nadają się do domów o tradycyjnych kształtach. Jasny ganek W nowoczesnych mogą się nie sprawdzić. Takie lampy są najczęściej włączane przy pomocy włącznika, co miewa swoje zalety, lecz nie zawsze. Żeby wyłączyć lampę trzeba biegać pomiędzy piętrami.
W takiej sytuacji lepiej sprawdza się oświetlenie na fotokomórkę, które włącza się czując czyjąś obecność. Dzięki temu nie trzeba pamiętać o włączaniu i wyłączaniu lampki na ganku. Jasny ganek Do tego lampę taką można przymocować – przykleić albo zabudować – w dowolnym miejscu tak, że poza światłem, które daje nie widać jej elementów.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.