Jesteś tutaj: grzeskibudownictwo.pl > RTV > Czy wieża ma sens?
Post_icon

Czy wieża ma sens?

W dobie wszechobecnego formatu mp3 oraz innych, możliwych do odtwarzania na komputerze plików muzycznych, coraz więcej osób zastanawia się czy posiadanie tradycyjnej wieży do muzyki ma jakikolwiek sens. Czy wieża ma sens? Więcej słucha się z komputera, na komputerze, z telefonu, z przenośnego odtwarzacza. Z tego powodu często wiele osób decyduje się na sprzedaż lub co gorsza wyrzucenie wieży. Lepiej przemyśleć to dwa razy.
Posiadanie wieży, niekoniecznie najnowszej, ale sprawnej, ma swój sens. Przede wszystkim wieża lepiej odtwarza płyty. Czy wieża ma sens? Muzyka puszczana z głośników ma zdecydowanie lepsze brzmienie niż odtwarzana na komputerze albo na laptopie, który posiada jedynie jeden głośnik. Siłą rzeczy dźwięk nie jest rewelacyjny i można wiele stracić z brzmienia. Wieża i jej nagłośnienie pozwala na usłyszenie wszystkiego, do tego o wiele głośniej. Wystarczy włożyć płytę, przekręcić gałkę i gotowe. Muzyka wypełnia cały pokój.
Jeśli posiada się nowszy model sprzętu można odtwarzać także format mp3, zarówno z płyty, jak i z pendriva. Czy wieża ma sens? Gwarantuje to kilka lub kilkanaście godzin muzyki, bez konieczności otwierania kolejnych folderów w komputerze.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.