Jesteś tutaj: grzeskibudownictwo.pl > RTV > Co ma być w laptopie?
Post_icon

Co ma być w laptopie?

Nie wszyscy są zwolennikami laptopów, niektórzy uważają że jest to przydatne, lecz niezbyt poręczne gdy chce się grać w gry albo wykonywać pewne prace, zwłaszcza graficzne. Co ma być w laptopie? Ekran jest to tego za mały, a i parametry nie tak dobre, jak w komputerach stacjonarnych. Nie da się jednak ukryć, że w do zwykłego, codziennego użytkowania laptop jest bardzo wygodny. Można go przenosić, zabierać wszędzie i nie jest się przywiązanym do jednego stanowiska, nawet w domu.
Wybierając laptopa warto zdecydować się na jego dobre parametry. Co ma być w laptopie? Kupowanie najtańszego, byle jakiego, nie będzie w efekcie oszczędnością, ponieważ szybko będzie się go chciało wymienić.
Najlepiej żeby laptop posiadał dużą ilość RAM oraz dobra kartę graficzną. Jest to istotne nawet, gdy nie gra się w gry komputerowe. Wiele filmów jest obecnie w tak dobrej jakości, że bez dobrych parametrów karty nie będzie możliwe ich poprawne odtwarzanie. Dobrze jest zadbać także o pojemność dysku. Zazwyczaj na początku wydaje się, że wystarczy niewielka ilość, jednak bardzo szybko okazuje się, że trzeba więcej i więcej. Co ma być w laptopie? Zamiast dokupywać, lepiej od razu mieć zapas.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.