Jesteś tutaj: grzeskibudownictwo.pl > Sypialnia > Bez technologii
Post_icon

Bez technologii

Skojarzenia z sypialnią są raczej jednorodne – sen, odpoczynek, relaks – aby to osiągnąć trzeba zadbać o otoczenie, w którym się śpi. Bez technologii Przede wszystkim sypialnia powinna być tak przygotowana, żeby stanowić tylko miejsce snu. Nie zawsze jest to możliwe, ale można się postarać. Nie powinna kojarzyć się z pracą, z kłopotami i stresem. Oznacza to wyrzucenie z jej obrębu sprzętów elektronicznych.
Urządzenie pokoju powinno być takie, żeby nie znalazł się tam ani telewizor, ani komputer – niezależnie od tego czy jest to laptop, czy komputer stacjonarny. Sprzęty elektroniczne źle wpływają na jakość snu. Bez technologii Nie tylko sprawiają, że później chodzi się spać – zwłaszcza, kiedy ogląda się coś w łóżku, przed snem – ale również utrudniają zaśniecie. Jedynym sprzętem, jaki jest dopuszczalny jest odtwarzacz muzyczny, ze względu na to, że niektórzy nie potrafią zasnąć bez muzyki.
Bez technologii Sypialnia bez elektroniki może wydawać się dziwna i trudna do zorganizowania, jednak bardzo szybko okaże się, że stanowi to miły oddech od codzienności wypełnionej technologią.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.